Network Çözümleri

İşletmenizdeki tüm iletişim altyapısının verimli ve sorunsuz çalışması için üretilen çözümleri bu hizmet başlığı altında sunuyoruz. Nedir bu iletişim altyapısı? Bilgisayarlarınızın internet kullanımı, sunucu sistemine bağlanması, birbirleri ile iletişimi şeklinde temel olarak ifade edilebilir.

Network projeleri, bir bilgi işlem yatırımının en başında ele alınması gereken ve sadece network uzmanlığına sahip profesyonel firmalar tarafından projelendirilmelidir.

Firmanızın kablolu ve kablosuz ağlarının, kullanılacak cihaz ve ekipmanlar ile birlikte projelendirilmesi, sonlandırılması ve test işlemlerini sağlamaktayız. İletişime dair hiçbir sorun yaşamamanız için Bida, kalite prensipleri gereği; belirli standartlar üzerinde ürün kullanımı ve kaliteli işçilik modelini benimsemiştir. Doğru ürünlerle nitelikli yapılan bir iş her zaman kendini referans gösterir ilkesi ile hareket etmekteyiz.

İşletme büyüklüğüne göre network projelerinde data kablolama yanında fiber optik sistemler de tercih edilmektedir. Alt başlıklardan biraz daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SAYFAYI PAYLAŞ
  • facebook
  • twitter
  • google+
  • linkedin
Bida Teknoloji Hizmetleri A.Ş © 2021. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi
designed by nette interactive