Kurumsal E-Posta Sistemine Geçişte İlk Ay ÜCRETSİZ Hizmet
Kurumsal E-Posta Sistemine Geçişte İlk Ay ÜCRETSİZ Hizmet

Kurumsal e-posta adresi kullanmak için artık binlerce dolar yatırım yapmanız gerek yok. Mail hesabı sayısına göre aylık kullanım bedeli ödeyerek dünyanın en büyük şirketleri ile aynı e-posta alt yapısını kullanma imkanına sahipsiniz. 

 

Size Ne Avantajlar Sağlar?

 

♦ Tüm cihazlarınız ile tam senkronizasyon sağlarsınız. Yani masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonda kullandığınız hesaplarınızdaki mailler tek merkezde işlenir. Bir yerde okuduğunuz, sildiğiniz veya gönderdiğiniz mail için diğer cihazınızda tekrar işlem yapmanıza gerek, aynı işlem tam entegrasyonla diğer cihazlarınızda da yapılmış olur.

 

♦ Reklam içerikli SPAM maillerden bıktıysanız “Kurumsal E-posta Hizmeti” tam size göre! Çünkü gelişmiş SPAM filtresi ile bu tür maillerin çoğu daha posta kutunuza düşmeden bloklanır ve siz gereksiz maillerle uğraşmazsınız.

 

♦ CryptoLocker ve diğer zararlı yazılım içeren kötü amaçlı maillerin bir çoğu bloklanarak posta kutunuza düşmesi engellenmekte, ekinde yer alan zararlı yazılımlar bloklanlanmaktadır. 

 

♦ İnternetin olduğu her bilgisayarda OWA uygulaması ile bildiğiniz Outlook ekranı karşınızda. Üstelik bilgisayarınızda oluşturduğunuz tüm klasörler de aynı yerde.  

 

♦ Dilerseniz; şirketinizde e-posta hesabı olan tüm personele gelen ve gönderdiği mailleri tek adresten görüntüleyebilirsiniz.

 

♦ Günlük yedekleme sistemi ile; bir maili çöp kutunuzdan bile silmiş olsanız geri getirme imkanınız vardır.

 

♦ Kurumsal E-Posta Hizmetinde sadece kullandığınız kadar ödersiniz. Hiçbir taahhüt altına girmezsiniz. Aylık ödeme sisteminde sadece o ay içinde kullanmak istediğiniz kadar mail hesabının bedelini faturalandırırız.

 

Daha geniş bilgi ve ÜCRETSİZ 1 ay kullanım talebiniz için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Not: Kurumsal e-posta sistemi, kendi veri merkezimizde “Microsoft Hosted Exchange” üzerinden sağlanmaktadır.

SAYFAYI PAYLAŞ
  • facebook
  • twitter
  • google+
  • linkedin
Bida Teknoloji Hizmetleri A.Ş © 2021. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi
designed by nette interactive